Β' Γυμνασίου 2022-2023

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
(ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑΛΗ 11-11-2022)
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ-Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
ΑΓΙΑΚΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΛΑΜΙΣΗ ΑΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΙΑΣΩΝ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΡΤΑΒΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΤΕΜΙΑΔΗΣ ΙΑΣΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΥΓΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΓΔΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΓΙΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ - ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΣΙΛΑ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΗΓΑΔΙΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΣΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΕΛΛΙΑΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ Ο ΑΙΤΩΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΕΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΒΗΧΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΒΙΝΙΕΡΑΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΓΓΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΒΟΥΛΟΑΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΝΑΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑ¨ΤΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΪΤΑΝΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΑΛΑΙΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΑΡΓΕΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΖΩΓΡΑΦΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΑΝΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΝΤΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΙΩΝΗ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΙΖΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΚΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΚΙΟΥΜΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΟΛΝΑ ΑΝΝΕΤΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΛΑΚΟΥΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ ΜΕΣΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΡΙΒΟΓΕΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΜΚΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΔΑΝΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΑΡΓΚΙΝΗ ΠΑΝΔΩΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΔΑΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΔΕΡΜΟΣΟΝΙΑΔΗ ΜΑΓΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΝΤΕΛΑΚΡΟΥΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΛΚΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΔΟΥΜΕΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΑΜΠΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΦΕΙΡΗ ΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΙΩΓΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΖΩΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
ΘΕΟΔΩΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΖΩΓΡΑΦΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΘΩΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΒΟΥΣΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΪΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΔ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΟΝ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΛΪΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΛΟΦΩΤΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 26ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΥΚΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΛΦΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΜΑΤΣΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΝΑΒΟΥΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΝΕΛΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΙΑ EPS ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑΜ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΡΟΥΠΝΙΟΣ ΙΑΣΩΝ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΡΔΑΣΗ ΑΘΗΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΙΝΟΥ ΖΟΖΕΦΙΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΥΔΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΤΣΑΛΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΕΡΟΥΜΠΙΝΙ ΜΕΛΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΟΡΓΟΥ ΛΥΚ. ΤΑΞΕΙΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΚΟΛΕΜΑΝ ΤΖΟΥΛΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΡΙΣΟΥ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΟΛΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΛΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΛΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓΩΓΗ & ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΣΕΜΕΛΗ ΙΟΛΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΡΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΒΑΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΔΙΑΤΣΕΝΤΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΕΣΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΟΥΣΤΟΥΜΠΑΡΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΟΤΡΩΝΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΟΥΦΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΡΑΝΗ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΡΑΣΝΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΡΕΟΥΖΗ ΑΛΕΞΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΤΕΓΚΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΑΜΑΛΙΑ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΘΕΟΚΛΗΤΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΝΑΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΣΤΗΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΩΤΗ ΔΑΝΑΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΓΚΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΕΚΚΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΕΟΝΤΕ ΟΛΥΜΠΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΕΠΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΗΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΜΑΝΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΗΜΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΛΟΥΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΓΚΑΦΩΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΚΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΛΚΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΛΑΜΑΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΝΙΑΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΝΤΑ ΜΑΤΙΑ ΝΕΦΕΛΗ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΔΑΝΑΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΓΙΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΚΟΥΤΣΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΟΦΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΜΑΤΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΑΤΣΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΛΕΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΗΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΙΥΧΑΣΙΡΗ ΣΟΦΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΟΣΙΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΥΡΟΥΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΜΟΥΡΤΖΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΜΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΡΟΥΣΙΩΤΙΣΣΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΜΠΑΝΙΑ ΔΑΝΑΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΡΔΑΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΡΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΜΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΣΑΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΕΖΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΖΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΛΑΜΠΙΡΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓΩΓΗ & ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΕΛΟΚΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΕΝΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗ ΔΑΝΑΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΑΚΙΤΣΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΝΟΜΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΝΟΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΤΑΝΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΤΑΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΞΗΝΤΑΡΑΚΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΤΕΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΟΜΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΥΕΙ ΥΙ ΧΑΝ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΑΑΠΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΖΩΓΡΑΦΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗΣ ΖΩΓΡΑΦΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΛΚΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ Ο ΑΙΤΩΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΕΡΝΕΣΤΟ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΝΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΛΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΡΑΤΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΕΤΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΤΙΚΑ ΜΥΡΤΩ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΟΡΓΟΥ ΛΥΚ. ΤΑΞΕΙΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΡΟΥΣΙΩΤΙΣΣΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΠΙΣΚΑΡΔΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΡΟΥΣΙΩΤΙΣΣΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΠΙΤΣΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΠΟΣΟΝΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΚΑΛΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΡΕΣΒΕΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΛΑΜΠΙΡΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΥΡΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΑΣΝΟΒΕΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΑΝΤΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΡΕΚΟΥΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΡΕΜΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΡΕΝΤΕΤΑΚΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΕΠΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΟΔΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΣΑΚΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΑΛΑΜΑΝΔΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 28ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΛΑΧΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΥΛΙΝΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΜΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΡΑΓΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΜΑΚΟΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΣΙΑΤΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΣΕΡΡΕΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΙΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΣΟΥΛΔΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΠΑΘΑ ΣΟΦΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΟΥΡΔΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΤΕΓΚΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΠΥΡΩΝΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΤΕΡΠΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΧΙΣΜΕΝΟΥ ΔΑΝΑΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΤΑΠΡΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΕΡΓΙΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΑΤΖΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΖΗΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΟΜΠΟΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΤΟΜΑΖΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΤΟΥΠΛΙΚΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΟΥΡΒΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΟΥΡΒΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΤΡΑΙΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΤΡΑΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΡΙΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΡΙΠΙΚΕΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΝΑΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΑΜΥΡΤΖΗ ΦΑΝΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ 10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΣΙΓΚΑ ΝΕΦΕΛΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΜΠΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΠΠΛΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 62ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΤΕΡΙΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΤΣΟΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΤΣΟΥΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΡΟΥΣΙΩΤΙΣΣΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΑΚΙΟΛΑ ΛΥΔΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΑΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΑΡΜΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΑΤΣΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΦΛΕΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΛΩΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΕΓΙΟ "ΔΕΛΑΣΑΛ" Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
ΧΑΡΤΖΑΝΙΩΤΗ ΦΕΝΙΑ 56ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗ ΖΩΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΛΚΣΕΝ ΙΣΜΑΗΛ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΧΑΤΗΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΗΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΟΛΕΒΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΧΟΛΕΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΧΟΝΔΡΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΟΥΝΔΡΗ ΑΥΓΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΟΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΡΑΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ


Παραρτήματα

Ποιοι είναι εδώ

Είναι εδώ αυτή τη στιγμή 0 users και 4 επισκέπτες.

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Ταχυδρομικών Υπηρεσιών

32nd Balkan Mathematical Olympiad

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad