Γ' Γυμνασίου 2018-2019

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
(ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑΛΗ 10-11-2018)
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ-Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΝΘΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ-ΔΙΑΒΑΤΑ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΦΛΩΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΖΙΛΑΖΙΑΝ ΠΑΥΛΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΙΟΛΙΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΑΪΤΣΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΚΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΑΛΑΖΟΥΖΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΛΕΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΕΦΑΝΤΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΟΕΡ ΜΑΡΙΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΜΠΑΝΑΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΥ ΑΝΝΕΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΟΡΓΟΥ ΛΥΚ. ΤΑΞΕΙΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΑΝΑΝΙΚΑ ΘΑΛΕΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΑΝΔΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΠΑΝΩΜΕΡΙΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΑΠΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΡΑΧΩΒΙΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΡΤΕΜΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 14ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΡΧΟΝΤΗ ΙΟΥΛΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΚΕ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΣΗΜΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΘΩΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΑΣΗΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΑΣΚΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΚΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣΛΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΥΓΕΡΗ ΕΛΕΝΗ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΑΥΛΑΚΙΩΤΗ ΚΑΣΤΑΝΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΧΛΑΔΙΑΝΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΒΑΓΓΝΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΒΑΔΙΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΒΑΖΔΡΕΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ-ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΑΚΑΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΒΑΚΡΑΣ ΖΗΣΙΜΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΑΦΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΛΙΕΒΑ ΚΑΡΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΒΑΡΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΒΑΡΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΒΑΣΙΛΑ ΜΥΡΣΙΝΗ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΑΣ ΕΚΤΟΡΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΑΣΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ "ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ" ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΒΕΚΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 52ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΛΑΣΙΚΟ ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΛΙΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΕΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΕΡΓΟΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΙΑΣ
ΒΕΡΓΟΥ ΑΝΔΡΕΑΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΒΙΔΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΛΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΛΑΧΟΥ ΜΥΣΡΙΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΒΛΑΧΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΒΟΛΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ - ΡΑΠΤΟΥ Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΟΛΤΕΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΟΥΛΟΜΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑ ΔΩΡΟΘΕΑ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΟΥΡΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΟΥΤΡΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΒΟΥΤΣΑ ΓΑΛΗΝΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΖΩΗ Γ. Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΥΤΣΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΒΟΥΤΣΙΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΟΥΤΣΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΒΡΑΓΓΑΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΡΕΚΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΑΥΡΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΑΔ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 7o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΑΛΑΤΑ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΑΡΙΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΑΡΟΥΝΙΑΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΑΥΡΟΥ ΓΩΓΩ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΓΕΝΝΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΕΡΑΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΡΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΕΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΑΠΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 7o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΙΑ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΟΙΒΗ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 21ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΙΑΤΖΙ ΓΟΥΑΝΓ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΟΥΓΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΙΟΦΚΑ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΟΦΤΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΙΩΡΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΓΚΑΓΚΟΜΟΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΑΛΙΜΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΑΜΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΓΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΓΚΑΡΑΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΚΑΡΙΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΗΛΙΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΚΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΓΚΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΑΓΑΘΟΥΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΓΚΙΡΓΚΕΝΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΓΚΙΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΛΑΒΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΚΟΒΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΓΚΟΓΚΑ ΑΛΘΕΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΟΛΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΟΝΗΣ ΚΟΥΚΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΟΝΤΟΛΙΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΟΥΝΤΑ ΦΙΛΟΜΠΑΤΙΡ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΓΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΡΑΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΓΚΡΙΤΖΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΟΜΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΟΝΙΔΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΟΥΔΗΣ ΖΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΟΥΝΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΓΟΥΡΝΙΖΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΡΑΒΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΡΕΒΕΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΓΡΙΒΑ ΜΑΡΙΑ ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΡΥΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΡΥΠΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΑΛΑΜΑΓΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΑΛΑΜΠΕΚΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΑΛΗΒΙΓΚΑΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΥΜΕΝΕΓΑ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΑΝΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΑΝΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΛΗΔΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΑΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΚΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΑΡΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΑΣΑΚΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΔΑΦΕΡΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΦΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΕΒΒΕΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΟΜΗΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΙΑΣΩΝ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΕΛΛΑ ΒΑΓΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΕΝΕΚΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΕΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΛΑΝΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ) ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΙΚΑΙΟΣ ΠΑΤΑΠΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΔΙΚΟΥ ΝΙΚΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΌΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΟΥΜΑ ΡΩΣΣΑΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΟΥΦΕΞΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΡΕΤΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΡΙΤΣΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΡΟΓΚΑΡΗΣ ΓΕΙΩΡΓΟΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΑΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΕΜΙΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΕΝΤΑΞΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΕΞΑΡΧΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΤΖΕΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 12ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΤΟΙΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ ΛΟΥΚΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΛΓΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΟΛΕΤΑ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΖΑΠΑΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΖΑΠΑΝΤΕ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΑΦΕΙΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΠΡΟΤΥΠΟ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΧΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΙΚΑΕΛΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΗΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΟΜΗΡΕΙΟ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΗΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΙΩΓΑ ΕΥΔΟΞΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΖΜΠΑΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΖΟΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΟΡΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΙΑΣ
ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΟΥΝΗΣ ΟΜΗΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΟΥΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΗΛΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΣΤΑΜΟΥΛΙΑ ΣΟΦΙΑ 72ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΩΜΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 21ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΙΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΙΣΤΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΕΣΠΟΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 38ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΒΑΝΤΟΥΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΚΑΖΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 28ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΝΘΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΚΑΕΣ ΒΑΙΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΚΑΜΠΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΑΘΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗ ΟΛΓΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΗ ΒΙΟΛΕΤΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΚΑΛΕΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΛΛΕΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΛΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΚΑΛΛΟΝΙΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΟΓΗΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΛΤΣΩΝΗΣ ΧΑΡΗΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΑΜΑΤΑΚΗ ΛΕΒΕΝΤΟΥΛΑ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΚΑΜΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΜΠΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΜΠΙΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΝΑΒΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΝΑΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΝΔΗΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΝΛΗΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΔΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΝΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΑΝΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΝΤΙΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΠΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΠΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΠΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΠΛΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΝ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΚΑΠΝΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΡΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΑΦΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΦΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 14ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΡΑΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΔΑΝΑΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΚΑΡΑΜΟΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΕΑΣ ΣΤΡΑΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΣΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΡΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΛΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΣΑΠΗ ΑΛΙΚΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΚΑΣΑΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΣΔΑΓΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΣΚΑΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΖΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΣΤΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΑΣΦΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΑΚΟΥΖΗΣΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΡΗ ΝΕΦΕΛΗ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΡΟΥΣΙΩΤΙΣΣΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΑΤΣΑΔΩΡΟΣ-ΦΕΓΓΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΑΪΤΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ - ΡΑΠΤΟΥ Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΤΣΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΕΙΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΤΣΙΜΑΓΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΤΣΙΡΟΥΜΠΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ - ΡΑΠΤΟΥ Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΤΤΑΜΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΥΚΑΣ ΤΣΙΑΜΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΦΑΝΕΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΕΚΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΤΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΕΡΜΠΕΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΕΡΟΥ ΕΛΙΝΑ 52ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΕΦΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 17ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΩΘΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΙΟΥΡΤΕΝΤΙ ΕΜΙΛΙΑΝΟ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΙΤΣΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΙΤΣΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΛΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΛΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΟΖΑΖΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΙΑ ΣΟΦΙΑ 7o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΚΚΟΝΗ ΜΑΡΙΑ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΚΟΡΟΜΥΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΚΟΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΚΟΤΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΕΙΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΟΛΙΟΥΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΚΟΛΙΟΦΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΟΛΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΟΛΟΘΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΛΟΝΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΛΥΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΛΥΒΑΣ ΙΑΣΩΝ ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΛΥΜΠΑΛΗ ΜΥΡΤΩ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΙΑΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΦΑΓΙΑΝΝΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΙΑΣ ΛΕΣΒΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΙΟΥ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΝΤΟΓΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΝΤΟΛΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΟΝΤΟΣ ΦΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΚΟΡΔΑΣ ΜΑΡΚΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΟΡΔΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΟΡΔΙΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΣΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΟΤΣΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΟΥΓΙΕΜΗΤΡΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΟΥΓΚΟΥΛΕΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΚΟΥΖΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΥΚΑΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΟΥΚΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΟΥΚΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ-ΔΙΑΒΑΤΑ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΟΥΛΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΜΠΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΟΛΓΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΟΥΜΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΝΤΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΜΙΚΕΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΡΗ ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΥ ΛΗΔΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ ΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΡΟΥΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΤΑΒΑ ΝΑΥΣΙΚΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΤΡΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΝΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΟΥΤΣΑΜΠΕΛΟΥΛΗ ΛΕΜΟΝΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 50ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΑΝΝΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΡΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΔΑΝΑΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΡΗΤΣΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΡΙΕΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΡΙΠΑΡΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΚΥΠΑΡΟΣ ΚΙΜΩΝ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΥΡΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΚΑΔΙΑΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΦΩΤΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΦΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΓΚΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΠΕΡΤΑΛ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΩΣΤΕΛΕΝΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΘΕΟΦΙΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΩΤΣΗ ΜΑΡΙΛΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΩΦ ΕΥΔΟΚΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΛΕΤΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΟΥ ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΛΑΓΟΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΓΩΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΖΑΡΙΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΛΑΖΕΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΛΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΛΑΜΠΡΑΚΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΛΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΥΥΤΧΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΕΒΗ ΔΑΝΑΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΕΓΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΕΛΙΔΗ ΜΥΡΤΩ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΕΛΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΕΝΤΖΑΚΗ ΛΙΛΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΕΟΝΤΕ ΡΟΜΠΕΡΤ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΛΕΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΙΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΛΙΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΙΟΡΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΛΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΙΟΥΛΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΙΟΥΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΟΥΚΑΙ ΜΑΤΕΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΟΥΚΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΛΥΚΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΕΡΝΣΤ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΥΠΗΜΕΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΛΥΡΙΓΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΩΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΜΑΓΓΑΝΑ ΜΥΡΤΩ 59ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΓΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΓΚΟΥΤΗ ΒΑΣΙΚΛΙΚΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΘΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΙΝΤΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΚΜΙΛΛΑΝ ΜΥΡΤΩ-ΤΖΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΚΜΙΛΛΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΤΖΕΙΜΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΛΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΛΑΝΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 62ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΜΑΛΙΓΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΜΑΛΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΜΑΜΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΜΑΛΟΥΚΑ-ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΝΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΝΟΥ ΞΑΝΘΗ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΝΤΖΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΝΤΖΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΑΓΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΜΑΡΆΙΑ ΨΥΧΟΓΙΟΥ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΛΟΥΙΖΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΙΟΛΗΣ ΣΑΨΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΜΑΡΤΙΝΗ ΑΛΙΚΗ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΤΖΑΡΑΚΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΤΖΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΑΤΣΑΓΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΚΕΩΝ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΟΛΓΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΕΥΛΑΜΠΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΕΓΓΟΥ ΜΥΡΤΩ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΕΪΜΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΛΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΕΛΛΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΕΜΜΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΕΤΑΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΕΤΑΞΑ ΣΟΦΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΗΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΜΗΛΙΩΝΗ ΜΥΡΤΩ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΗΛΙΩΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΣΙΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΗΝΑΓΙΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΗΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΗΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΗΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΜΗΤΩΝΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΜΗΧΑΝΕΤΖΗ ΣΑΡΙΑ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΙΛΟΒΑΝΟΒΙΤΣ ΦΟΙΒΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΙΝΑΣΙΑΝ ΛΕΒΟΝ ΑΡΜΕΝΙΚΟΣ ΚΥΑΝΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΡΧΟΣΡΑΒΙ ΑΘΗΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΙΣΑΗΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΙΣΕΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΧΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΙΧΑΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΙΧΕΛΗ ΑΛΕΞΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΙΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΟΙΡΑΓΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ-ΑΚΥΛΙΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΟΣΧΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΟΥΔΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ-ΣΟΥΜΕΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΟΥΡΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΟΥΡΟΥΚΑ ΘΕΑΝΩ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΟΥΣΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΟΥΣΟΛΛΑΡΙ ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΟΥΣΣΟΥ ΜΥΡΤΩ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΧΑΤΖΗ ΜΕΧΜΕΤ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΜΟΥΤΣΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΔΟΡΙΚΙΟΥ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΜΠΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΖΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΠΑΛΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΜΠΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΠΑΜΠΖΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΜΠΙΧΑ ΝΙΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 72ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΠΑΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΑΡΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΠΑΡΜΠΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΣΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΡΤΣΩΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΣΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΤΑΤΕΓΑ ΑΡΙΣΤΕΑ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΠΑΤΑΤΟΥΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΤΖΟΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΤΣΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΜΠΕΘΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΛΛΟΥ ΦΑΝΗ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΕΡΣΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΙΛΑΛΗ ΜΕΛΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΙΛΙΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΙΡΜΠΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΙΡΜΠΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΛΗΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΓΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΠΟΛΗ ΧΡΥΣΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΜΠΟΠΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΡΟΝΕΑ ΜΑΡΚΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΟΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΚΟΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΠΟΥΛΤΑΣ-ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΠΟΥΡΑ ΘΩΜΑΪΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΜΠΡΕΣΣΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΥΡΩΔΕΛΗ ΣΟΦΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΑΝΟΥ ΛΗΔΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΑΣΙΟΥΛΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΝΑΣΚΑΡΗ ΔΑΕΙΡΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΑΣΤΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΕΓΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΙΑΡΧΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΙΚΗΤΑΚΗ ΔΩΡΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ-ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΕΡΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ-ΕΥΣΤΑΘΙΑ 23ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΟΜΙΔΗΣ ΜΠΡΑΖΑΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟΜΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΤΑΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΤΑΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ - ΡΑΠΤΟΥ Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΝΤΑΛΛΑ ΝΕΦΕΛΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΕΡΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΤΕΡΤΙΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΤΟΓΚΑ ΛΗΔΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΤΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΞΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΞΕΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΞΕΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΞΕΡΟΧΕΙΜΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΞΗΡΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΟΑΝΤΣΕΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΒΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΓΑΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΓΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΠΑΓΟΥΡΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΛΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΠΑΛΑΣΚΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΠΑΛΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΛΛΑΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΛΛΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΚΠ/ΡΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ ΘΑΣΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΝΑΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΝΗΓΗΥΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΙΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΠΑΝΤΑΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΑΖΗ ΣΟΦΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΝΤΕΡΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΟΛΕΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΚΠ/ΡΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 62ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΡΥΦΩΝ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ - ΡΑΠΤΟΥ Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΠΑΡΗ ΑΓΝΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΥΓΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 72ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΠΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΑΠΠΟΥ ΦΙΛΙΩ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΣΧΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΟΡΑΗΣ ΑΕ-ΠΑΛΛΑΔΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΤΣΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΑΧΟΥΝΔΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΕΛΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΕΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΕΡΓΑΜΑΛΗ ΔΑΦΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΤΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΕΡΙΜΕΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 51ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΤΡΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΕΤΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΠΟΥΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΤΡΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΛΠΙΔΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΗΛΙΟΥΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΡΙΑΔΝΗ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΗΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΙΑΧΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΙΠΑΝΟ ΗΛΙΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΙΤΣΟΚΑΣ ΑΡΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΠΛΑΤΕΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΟΘΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΟΛΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΕ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΡΑΛΛΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΟΥΛΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΟΥΤΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΡΑΣΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΡΕΝΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΡΑΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΡΑΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΑΠΤΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΕ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΡΑΣΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΑΣΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΡΕΚΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΡΕΚΟΥΝΙΩΤΗ ΕΛΛΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΡΕΝΖΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΡΗΜΑΓΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΚΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΠΛΑΤΩΝ ΕΠΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΡΟΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΡΟΚΟΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΟΥΤΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΣΑΒΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΣΑΒΟΥΡΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΣΑΚΑΡΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑ1 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΣΑΛΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΛΤΣΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΜΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΠΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΠΡΑΝΙΔΟΥ ΖΩΗ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΣΑΡΑΝΑΕΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΣΑΡΚΑ ΑΝΙΕΖΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΣΑΡΚΙΣ ΤΣΙΝΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΟΣ ΚΥΑΝΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΡΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΦΟΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΣΓΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΣΕΒΙΝ ΑΝΝΑ-ΜΕΛΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΕΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΣΕΙΡΗΝΟΓΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΙΔΕΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΙΜΙΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΙΜΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΣΙΝΓΚΧ ΣΑΡΜΠΤΖΟΤ ΚΑΑΡ 12ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΙΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΙΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΣΙΩΖΟΥ ΜΥΡΤΩ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΙΩΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΣΙΩΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΚΑΛΟΥΜΠΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΑΡΠΕΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΛΕΙΩ` ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΕΜΠΕΡΗΣ ΑΛΚΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ ΑΡΕΤΗ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΚΟΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΚΟΡΔΙΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΚΟΤΙΔΑ ΜΑΡΙΖΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΛΑΜΠΟΥΤΣΟΥ ΡΑΡΕΣ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΟΛΙΝΤΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΣΟΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΟΥΓΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΟΥΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΟΥΛΙΚΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΟΥΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΟΥΝΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΟΥΡΛΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΑΪΔΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΦΕΟΝΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΤΗΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΛΙΑΝ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΦΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΕΦΑΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΤΟΥΚΗΣ ΚΟΝΤΟΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΣΥΓΚΟΥΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΣΥΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΦΑΚΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΦΗΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΧΙΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΩΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 19ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΑΓΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΑΛΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΑΜΑΡΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΤΑΜΒΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΑΜΠΟΡΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΑΡΧΑΝΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΤΑΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΑΤΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΟΝ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΤΕΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΕΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΤΕΡΓΙΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΤΖΑΡΤΖΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΚΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΗΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΤΖΗΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΤΖΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΖΙΑΧΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΙΛΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΙΤΑ ΛΥΔΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΩΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΟΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΤΟΛΙΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΟΜΑΡΙΔΗ ΣΤΕΦΑΝΙ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΤΟΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΟΥΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΡΑΓΟΥΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΤΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΤΡΑΜΠΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΡΕΜΠΕΛΑ ΜΥΡΤΩ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΡΙΚΚΑΛΙΩΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΤΡΙΨΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ - ΡΑΠΤΟΥ Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΡΥΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΑΙΤΟΥΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΣΑΚΑΛΟΦΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΑΚΛΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΣΑΠΝΙΚΗ-ΜΕΡΓΟΥ ΙΩ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΠΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΣΑΤΙΡΗ ΣΟΦΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΣΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΤΣΑΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΕΛΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΑΓΚΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΤΣΙΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΣΙΒΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΓΑΝΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΤΣΙΓΑΝΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΚΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΚΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΙΛΙΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΛΙΜΠΩΝΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΜΠΛΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΝΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΣΙΝΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΤΣΙΝΙΚΟΣΜΑΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΣΙΝΤΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΤΣΙΝΤΖΙΛΩΝΗ ΛΕΜΟΝΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΟΒΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΟΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΣΙΠΟΥΡΛΗ ΕΛΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΑΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΤΣΟΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗ ΦΑΙΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΟΝΤΡΙ ΜΥΡΤΩ ΑΛΙΣΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΟΥΚΤΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΤΣΟΥΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 14ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΤΣΟΥΡΒΕΛΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΤΣΟΥΡΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΟΖΑΝΗΣ
ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΗ ΖΩΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΛΕΥΚΟΘΕΑ 72ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΟΧΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΟΧΑΝΤΖΗ ΜΙΚΑΕΛΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΩΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΙΝΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΥΦΑΝΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΡΟΥΣΙΩΤΙΣΣΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΦΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΦΑΡΕΚΖΗ ΧΑΡΙΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΦΑΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΑΥΓΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΦΕΙΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΙΑΣ
ΦΕΛΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΙΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΦΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΦΙΣΕΚΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΛΕΜΕΤΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΦΛΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΛΟΥΖΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΦΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΘΕΟΜΗΤΩΡ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΡΑΝΤΖΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΩΤΕΙΝΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΪΚΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΛΒΑΤΖΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΛΙΟΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΧΑΜΟΣ ΘΩΜΑΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΑΙΝΤΙΝ ΕΡΕΝ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΧΑΡΙΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΧΑΡΙΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΧΑΤΖΑΠΑΠΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΧΑΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΖΗΣΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΜΗΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΝΑ 41ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΕΙΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΧΙΟΚΤΟΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΧΛΙΑΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΧΛΟΜΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΟΛΕΒΑ ΝΙΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΧΟΥΜΠΑΕΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ-ΔΙΑΒΑΤΑ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΡΕΠΠΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΧΡΗΣΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΘΟΥΣΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΣΘΜΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΣΟΦΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΟΥΤΡΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΧΩΜΑΤΑ ΘΕΟΦΑΝΩ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΨΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ) ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΨΥΧΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΨΩΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


Παραρτήματα

Ποιοι είναι εδώ

Είναι εδώ αυτή τη στιγμή 0 users και 13 επισκέπτες.

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Ταχυδρομικών Υπηρεσιών

32nd Balkan Mathematical Olympiad

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad