Βράβευση μαθητών για το διαγωνισμό "Ευκλείδης" 2018

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΕΙΑ
78ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΜΑΘΗΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ
ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ «Ο ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ»
ΒΡΑΒΕΥΣΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4 MAΡTΙΟΥ 2018
Αμφιθέατρο Αντωνιάδου, Οικονομικό Πανεπιστημίου Αθηνών και ώρα 11.00 π.μ.
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΒΡΑΒΕΙΟ
Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ Α
ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ ΤΑΣΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Α
ΓΚΑΓΚΟΜΟΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Α
ΚΑΡΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΑΦΝΗΣ Α
ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Α
ΛΙΓΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Α
ΜΟΥΡΟΥΚΑ ΘΕΑΝΩ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Α
ΠΕΛΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ Α
ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α
ΒΟΛΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Β
ΓΕΡΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Β
ΔΑΝΙΗΛΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΥΔΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ Β
ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ - Β
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Β
ΚΑΝΑΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ Β
ΚΑΝΤΑΣ ΦΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Β
ΚΟΚΟΡΟΜΥΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β
ΜΑΧΦΟΥΝΤ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΧΙΛΛΙΑ ΓΙΑΣΜΙΝ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β
ΜΗΝΑΓΙΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ   Β
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Β
ΔΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Γ
ΔΟΥΜΑ ΡΩΣΣΑΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Γ
ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ
ΚΟΥΛΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΜΙΚΕΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Γ
ΚΩΤΣΗ ΜΑΡΙΛΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Γ
ΜΑΡΙΟΛΗΣ ΣΑΨΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ
ΜΑΡΤΑΚΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ Γ
ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ Γ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ Γ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ Γ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ  ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ
ΠΡΕΝΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Γ
ΣΥΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ  Γ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ   Γ
Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Α
ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Α
ΚΙΜΙΝΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΚΡΙΘΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Α
ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ ΦΙΛΟΘΕΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Α
ΝΤΟΥΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Α
ΦΥΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Α
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Β
ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β
ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Β
ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ Β
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β
ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β
ΣΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β
ΣΥΝΤΕΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΩΘΗΣΗ Β
ΒΕΡΓΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ Γ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Γ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΝΙΚΗ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ Γ
ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ Γ
ΔΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ Γ
ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Γ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Γ
ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ
ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ Γ
ΜΠΑΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ
ΜΠΟΝΑΣ ΙΑΣΩΝ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Γ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Γ
ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Γ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Γ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Γ
ΤΣΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Γ
ΤΣΟΚΤΟΥΡΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Γ
ΧΑΤΖΗΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ
ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Γ
Α ΛΥΚΕΙΟΥ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ Α
ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 20ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α
ΤΡΙΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Α
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ Β
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΦΕΙΔΙΑΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΒΡΥΞΕΛΩΝ ΙΙΙ Β
ΓΙΑΣΑΦΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Β
ΓΚΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β
ΔΕΒΒΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΕΡΑΚΑ Β
ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β
ΝΤΟΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Β
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β
ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ  ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ
ΚΑΝΔΗΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Γ
ΜΠΑΜΠΑΡΟΥΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Γ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ Γ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Γ
ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΛΙΚΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ
ΣΠΙΤΑΣ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Γ
ΤΖΙΑΝΓΚ ΣΕΝΜΙΑΟ 26ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Γ
Β ΛΥΚΕΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΝΙΚΗΤΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΩΘΗΣΗ Α
ΘΕΟΧΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α
ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ   Β
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Β
ΛΥΡΙΝΤΖΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β
ΜΗΛΙΩΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ Β
ΜΠΕΡΝΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Β
ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Γ
ΔΟΡΚΟΦΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Γ
ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ
ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Γ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ Γ
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Γ
ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ
ΧΑΤΖΗΛΙΑ ΗΛΙΑΝΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ
Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ Α
ΜΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Α
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ.  Α
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΙΑΣΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Α
ΓΑΖΕΠΗ ΣΗΛΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ   Β
ΓΚΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β
ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ   Β
ΜΑΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Β
ΜΠΑΤΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Β
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β
ΖΩΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΙΔΙΩΤΙΚΟ  ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ
ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Γ
ΚΑΛΛΙΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γ
ΚΟΝΤΑΛΕΞΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ Γ
ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Γ
ΝΤΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Γ
ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Γ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Γ


Παραρτήματα

Ποιοι είναι εδώ

Είναι εδώ αυτή τη στιγμή 0 users και 2 επισκέπτες.

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Ταχυδρομικών Υπηρεσιών

32nd Balkan Mathematical Olympiad

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad