Γ' Γυμνασίου 2016-2017

GG_GYMNASIOY_THALIS_2016_11_12

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
(ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑΛΗ 12-11-2016)
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ-Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
H G ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ Ε.Κ.Κ.Ν.Α. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΒΔΕΛΑ ΔΑΝΑΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΣΕΡΡΕΣ
ΑΒΡΑΜΗ ΣΙΜΟΝΑ 21ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΓΓΟΥΡΑ ΡΟΥΜΠΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΑΓΓΟΥΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΩΤΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΘΑΝΑΤΟΣ ΦΩΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΙΣΩΠΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΒΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΟΥΣΛΛΑΡΙ ΟΡΕΣΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΤΑΝΗ ΦΙΛΤΣΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΜΠΕΛΙΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΑΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΔΡΟΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΛΑΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΑΝΤΥΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΙΕΤΡΟ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΞΟΥΡΙΣΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΜΟΥΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΕ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΡΧΙΠΩΒΑ ΑΝΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΣΚΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΦΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΒΟΥΛΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΓΓΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 21ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΒΑΓΕΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΒΑΪΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΑΪΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΒΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΒΑΛΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΛΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΡΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΡΔΑΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΙΑ ΚΟΡΑΛΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΒΕΚΡΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΕΛΙΓΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΒΕΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚ. ΤΑΞΕΙΣ ΣΙΦΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΒΕΡΤΣΙΩΤΗΣ ΝΑΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΙΔΕΝΜΑΓΕΡ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΥ ΦΑΙΔΡΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΝΕΣΤΟ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΛΑΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΛΑΧΟΥ ΚΟΥΚΟΥΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΥΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ - ΡΑΠΤΟΥ Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΟΛΤΕΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΒΟΡΓΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΒΟΥΒΑΛΗ ΕΛΕΝΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΡΑΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΡΑΧΩΡΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΡΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΒΡΕΤΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΑΖΕΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΓΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΓΑΛΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΑΛΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΥΞΕΛΩΝ ΙΙΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΦΟΙ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΑΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΕΛΕΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΝΝΑΡΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΑΪΔΩ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΦΕΙΔΙΑΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΥΞΕΛΩΝ ΙΙΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΓΙΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΑΝΝΗ ΣΠΥΡΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΜΑΝΕΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΚΩΣΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΝΩΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ ΑΛΕΞΙΑ 50ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΛΕΓΙΟ "ΔΕΛΑΣΑΛ" Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΣΑΦΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΣΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΙΑΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΚΑΝΕΜ ΧΡΗΣΤΟΣ 3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΑΣΔΡΟΓΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΚΕΓΚΑ ΦΛΟΡΙΑΝ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΚΕΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΚΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΚΙΟΥΖΕΠΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΦΑΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΓΚΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΓΚΟΛΕΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΚΟΛΝΤΕΝΜΠΕΛΤ ΜΑΡΙΝΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΟΥΖΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΟΥΛΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΓΚΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΡΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΥΜΝAΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΛΥΝΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ) ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΓΟΥΛΟΜΗΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΟΥΡΝΩΝ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΤΗΝΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΓΡΙΒΑ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΑΒΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΔΟΥΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΑΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΔΑΛΑΜΠΕΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΑΛΕΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΕΒΒΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΕΛΗΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΑΣ ΑΡΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΤΟΥ ΜΑΡΘΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΕΩΝ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΙΑΡΕΜΕ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚ. ΤΑΞΕΙΣ ΣΙΦΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΔΙΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΡΙΖΗ ΣΟΦΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΡΟΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΡΟΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΒΑΣΣΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΖΑΓΚΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΠΑΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΖΑΖΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΙΜΑΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΖΑΝΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΖΑΠΑΝΤΕΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΦΕΤ ΑΛΒΕΡΤΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΦΕΤ ΜΙΚΑΕΛΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΧΑΡΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΖΕΡΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΟΥΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΖΩΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 21ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 17ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΘΕΟΦΑΝΗ ΜΑΡΩ ΑΘΗΝΑ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΘΕΟΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΥΡΤΩ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΙΖΔΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΣΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΕΡΟΠΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΒΒΑΘΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΑΔΙΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΖΑΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΪΜΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΚΑΚΚΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΚΟΜΥΤΑ ΣΤΕΛΛΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΥΞΕΛΩΝ ΙΙΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΛΚΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΛΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΠΑΝΔΩΡΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΗ ΜΕΛΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΛΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΛΟΝΙΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΙΣΑΑΚ 23ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΟΦΩΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΤΣΑ ΔΩΡΟΘΕΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΦΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΜΠΟΥΓΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΦΙΛΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΝΔΗΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΝΔΡΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΜΑΡΙΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΝΤΑΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΝΤΙΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΠΑΛΗΣ ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΠΕΛΛΕ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΡΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΑΠΟΤΟΣ ΦΩΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΠΟΥΤΣΗ ΕΛΕΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΚΑΠΟΥΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΙΟΝΗ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΕΒΡΕΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΚΑΡΑΓΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΑΪΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΑΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΣΑΡΔΕΛΗ ΠΑΥΛΙΝΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΤΖΑ ΣΟΦΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΔΑΣΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΚΑΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΝΑΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΥΩΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΣΑΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΚΑΣΑΠΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΑΣΤΕΡΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΤΑΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΑΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΦΑΝΕΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΨΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΨΑΛΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΕΒΟΡΚΙΑΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΕΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΕΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΛΑΠΠΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΕΥΣΙΚΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΙΟΥΡΤΣΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΕΜΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΚΑΙ ΣΟΥΕΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΡΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΟΚΟΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΛΙΓΚΙΩΝΗ ΑΘΗΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΝΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ (1ο ΠΑΤΜΟΥ) ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΟΛΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΟΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΛΤΣΑΚΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΝΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΕΡΑΤΩ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΜΕΝΑ ΘΑΣΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΟΤΡΩΝΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΤΣΩΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΒΕ ΖΩΗ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΚΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΦΑΙΔΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΡΣΙΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΣΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΤΑΛΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΚΟΥΤΛΑΚΗ ΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΟΥΤΟΥΠΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 23ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΧΡΟΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΡΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΡΑΝΤΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΡΙΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΒΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΩΘΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΥΡΤΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΚΩΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΓΟΣ ΘΩΜΑΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΖΩΗ Γ. Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΖΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΜΠΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1ο ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΛΑΣΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΕΚΑ ΡΟΖΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΕΦΟΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΙΑΚΟΤΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΙΑΚΟΥ ΟΛΓΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΙΛΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΙΤΣΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΟΡΕΝΤΖΙΑΔΗ ΑΘΗΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΟΥΚΑΪΔΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 20ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΟΥΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΟΥΠΑΣΑΚΗ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΥΝΤΕΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΜΑΓΚΑΦΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΚΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΕΛΙΤΙΝΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΑΚΡΗ ΜΕΛΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΚΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΚΡΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΛΑΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΑΛΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΑΛΛΙΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΛΕΓΙΟ "ΔΕΛΑΣΑΛ" Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΝΑΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΝΑΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΝΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΝΤΕΒΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΞΙΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΜΑΡΑΚΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΠΟΛΥΜΝΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΝΩΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΡΚΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΡΟΥΛΗ ΙΑΝΘΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΑΡΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΡΟΥΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΤΑΚΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ ΑΘΗΝΑ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΡΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΤΑΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΜΑΤΖΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΤΖΟΡΙ ΕΝΡΙΚΑ ΗΛΙΑΝΑ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 21ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΑΤΙΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 67ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΟΥΚΑΚΗ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΕΡΛΕΜΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΜΕΡΜΙΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΒΔΗΡΩΝ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΗΛΙΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΗΤΡΟΠΑΠΑΣ ΗΛΙΑΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΗΤΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΗΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΗΤΣΙΟΥ ΜΥΣΡΙΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΙΝΑΡΕΤΖΗ ΦΑΝΗ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΙΡΑΝ ΜΟΥΣΛΙΜ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΙΧΕΛΑΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΜΟΪΑΝΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΟΛΒΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΝΕΦΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΟΥΜΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ-ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΓΚΛΗΣ-ΚΑΜΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΖΜΠΑΝΗ ΑΝΔΡΙΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΚΛΕΙΣΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΜΠΑΚΕΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΚΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΜΑΠΡΟΥΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΜΠΖΕΛΗ ΑΘΗΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΡΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΕΒΡΟΥ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΜΠΑΡΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΠΑΣΑ ΜΑΡΙΝΟΣ 3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΣΕΡ ΦΑΧΙΜ ΦΑΪΣΑΛ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΤΑΤΕΓΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΠΑΤΗ ΠΟΘΗΤΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΕΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΛΑΜΠΙΡΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΙΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΙΛΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΠΙΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΙΝΙΑΡΗ ΓΕΩΡΓΑΛΛΗ ΑΝΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΠΙΤΖΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΠΛΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΜΠΟΒΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΙΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΜΠΟΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΖΟΥΝΙΕΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΟΥΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΟΥΝΤΑ ΑΛΚΜΗΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΡΝΑΚΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΟΥΣΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΠΟΥΣΙ ΝΤΑΛΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΘΑΚΗΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΠΟΥΤΖΙΚΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΧΛΟΓΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΡΑΪΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΡΟΥΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΥΚΟΝΙΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΥΛΩΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΥΩΤΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΥΩΤΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΩΥΣΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΑΤΣΙ ΙΓΚΛΙ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΛΚΜΗΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΡΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΡΕΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΗΛΙΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΝΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΟΔΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 17ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΑΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΝΤΑΝΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΤΕΝ ΜΠΡΑΜΠΕΡ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΕΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΕΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΤΙΓΡΙΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΤΙΝΟΔΗΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ-ΤΡΥΦΩΝ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΚΑΛΑΣ ΩΡΩΠΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΤΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΤΟΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΟΝΟΥΤΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΤΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΞΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΞΗΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΞΗΡΟΥ ΝΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΞΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΞΥΛΟΠΟΡΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΟΜΠΑΜΟΓΗ ΑΖΑΙΑ 19ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΕΓΙΟ "ΔΕΛΑΣΑΛ" Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΡΦΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΓΑΝΟΥ ΑΝΘΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΓΓΟΥ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΑΓΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΠΑΖΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΚΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΛΑΣΚΑ ΑΜΑΛΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΑΛΗΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΙΤΗ ΜΕΤΑΞΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΛΑΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΑΝΩΡΑ ΧΡΥΣΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ "ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ" ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΖΗ ΑΝΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝA 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΗΛΙΑΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΠΑΠΠΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΜΙΝΑ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΡΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΠΕΤΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΙΜΠΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΙΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΙΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΛΕΥΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΛΙΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΟΥΛΤΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΠΡΕΝΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΩΛΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΠΡΟΚΟΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΑΠΤΗ ΕΛΛΗ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΡΑΠΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΡΑΡΡΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΡΕΪΤΑΝ ΑΛΒΕΡΤΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΡΕΝΤΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΡΗΓΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΗΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΡΙΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΡΙΣΒΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΟΓΓΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΡΟΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΚΕΛΛΑ ΦΙΛΙΠΠΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΚΚΑ ΑΓΑΘΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΙΡΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΑΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΡΑΝΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΡΑΣΙΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΡΡΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΡΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΦΑΡΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΓΟΥΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΕΛΙΒΑΝΩΦ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΕΡΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΕΡΠΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΕΣΕΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΗΦΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΙΑΤΡΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΙΓΚΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΣΙΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΘΕΟΜΗΤΩΡ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΑΝΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΣΚΑΠΕΤΗ ΔΟΜΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΕΠΕΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΣΚΛΑΒΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΟΡΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΜΥΡΙΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΟΛΙΣ ΠΕΤΡΟΣ 38ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΟΥΓΙΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΟΥΛΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΟΥΛΙΜΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΟΥΠΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΟΥΡΛΑΣ ΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΟΥΦΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΘΕΟΜΗΤΩΡ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΟΦΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΟΦΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΑΘΑΡΗ ΧΑΡΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΑΧΙΑ ΡΑΦΑΕΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΠΙΤΑΣ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΑΜΟΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΒΕΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΣΤΑΝΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΤΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΣΤΕΡΠΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΣΥΡΓΚΑΝΗ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΥΡΙΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΥΡΙΓΟΣ ΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΥΡΡΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΑΞΙΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΑΥΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΑΧΤΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΕΡΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΑΒΛΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΑΚΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΕΖΩΝΑΣ ΚΑΡΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΕΛΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΙΒΑ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
ΤΖΙΜΑ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΖΙΜΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΙΟΥΒΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΖΙΦΑΣ ΚΡΑΤΗΡΑΣ ΖΗΣΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΟΓΙΑ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΤΟΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΟΜΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΟΜΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΤΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΟΥΣΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΡΑΠΕΖΑΝΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΟΜΗΡΕΙΟ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΤΡΙΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΡΙΨΙΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 21ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΤΡΟΥΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΣΑΪΡΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΑΙΜΙΛΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΤΣΑΚΡΙΛΗ ΜΑΥΡΑ ΣΤΕΓΚΑΣ Α.Λ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΣΑΛΤΑΣ ΤΖΟΡΤΖΙΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΜΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΜΗ ΙΩΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΜΠΙΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 18ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΤΣΑΝΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΕΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΘΩΜΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΕΛΙΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΚΑΛΟΥΔΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΜΠΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΕ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΜΠΟΣ ΙΟΥΛΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΟΚΑ ΘΑΛΕΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΣΙΡΙΝΔΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΗΛΙΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΤΣΙΡΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΝΔΙΝΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ
ΤΣΙΡΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΡΩΝΗ ΣΟΦΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΛΟΥΚΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΟΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΤΣΟΛΜΕΚΤΣΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΗ ΑΜΑΛΙΑ 23ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΟΥΚΑΛΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΙΑΣ
ΤΥΠΑΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΤΥΡΟΒΟΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΑΛΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΑΡΔΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΦΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΙΛΟΣΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΦΛΑΜΟΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΕΤΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΟΡΜΟΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΦΟΥΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΦΟΥΡΚΙΩΤΗ ΖΩΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΑΝΝΕΤΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΟΥΤΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΥΡΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΡΑΓΚΗ ΣΟΦΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΦΩΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΧΑΒΑΛΕΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΛΔΟΥΠΗ ΕΛΕΝΗ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΧΑΛΕΠΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΧΑΡΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΧΑΡΙΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΧΑΡΙΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΩΗ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΕΙΛΑΔΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΛΩΡΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΟΤΖΑΛΛΗ ΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΟΥΣΙΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΟΥΤΖΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΜΥΡΤΩ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΧΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΨΑΘΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΨΑΛΙΔΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΨΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ) ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΨΑΡΡΑ ΔΑΝΑΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΨΑΡΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΨΥΧΟΥΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΨΩΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ