Γ' Λυκείου 2015-2016

76ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΜΑΘΗΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ “Ο ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ”.

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ 16-1-2016

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ-Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
ΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΛΙΑΤΗΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΓΗΡΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΟΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΚΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΕΤΣΕΤΣΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΙΚΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΙΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΤΣΟΒΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΡΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΛΥΚΟΥΡΙΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΙΣΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΞΕΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΩΘΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΕΑ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΙΟΝΤΗ ΗΡΩ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΣΥΡΟΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΣΥΤΙΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΛΑΡΙΩΝ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΧΙΝΑΣ ΑΛΦΡΕΔΟΣ 67ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΟΥΜΑΚΗΣ ΓΕΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΑΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΣΑΝΙ ΕΡΙΣΑ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ