Γ' Γυμνασίου 2015-2016

76ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΜΑΘΗΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ “Ο ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ”.

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 16-1-2016

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ-Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
ΑΒΡΑΝΤΙΝΗ ΑΘΗΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΔΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΝΙΚΗΤΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΒΑΡΔΑΤΣΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - ΑΝΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΝΕΦΕΛΗ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΛΩΝΙΑΣ ΜΠΕΛΩΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΡΥΚΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΓΚΥΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΩΘΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΟΡΚΟΦΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΡΙΦΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΗΛΙΑΔΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΘΕΟΧΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΣΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΟΛΛΙΑ ΣΟΦΙΑ 62ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΤΣΙΦΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΑΦΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΕΠΙΜΕΝΙΔΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΟΥΡΤΗ ΑΡΕΤΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΙΑΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΙΟΓΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΛΙΟΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΥΡΙΤΖΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΩΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΝΔΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΝΩΛΟΥΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΑΘΗΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΕΓΑΛΟΚΟΝΟΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΞΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΕΤΑΞΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΗΛΙΩΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΗΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΠΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΦΟΙΒΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΠΑΜΠΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΠΑΠΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ 1ο ΛΑΠΠΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΠΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΕΡΝΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΣΠΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΑΡΛΗ ΦΛΩΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚ. ΤΑΞΕΙΣ ΣΙΦΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΤΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 20ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΕΠΠΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΕΤΚΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΛΟΙΑΡΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΡΑΤΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΕΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΕΤΖΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΟΤΖΙΩΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΡΑΧΜΑΝ ΛΟΥΜΙ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΣΑΒΒΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΡΙΑΝΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΡΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΚΕΝΔΕΡΗΣ ΑΡΗΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ Α.Π.Θ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΚΟΥΜΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΟΥΚΑΡΑΣ ΔΗΜΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΣΥΡΑ ΣΟΦΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΤΣΙΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΙΛΛΙΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΩΤΙΑΔΗ ΖΕΦΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΛΙΑ ΗΛΙΑΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ